Start

Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach organizują VIII Świętokrzyski Dzień Bezpiecznego Internetu.

Bieżąca edycja odbędzie się pod hasłem DZIEŃ BEZPIECZNEGO
INTERNETU. DZIAŁAJMY RAZEM!

Przedsięwzięcia  zaplanowane w ramach obchodów VIII ŚDBI adresowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa świętokrzyskiego.
Należą do nich:

·         konkurs RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU.  Do pobrania: Regulamin konkursu (link do pliku)

·         zajęcia warsztatowe, dyskusje panelowe, prezentacje, pogadanki i podsumowanie konkursu, które odbędą się w dniu 4lutego 2019 r. o godz. 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, ul. Jagiellońska 109A.

Cele VIII ŚDBI są zgodne z kierunkiem realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2018/2019 - Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci.

Udział w VIII ŚDBI zgłasza Dyrektor Szkoły na karcie zgłoszenia, która jest załącznikiem
do Regulaminu. Zgłoszenie szkoły należy przesłać elektronicznie do dnia 10 grudnia 2018 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pocztą na adres: Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach ul. Jagiellońska 109A 25-734 Kielce z dopiskiem: Dzień Bezpiecznego Internetu: RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU.

Więcej informacji na stronach: www.sdbi.wsepinm.edu.pl oraz www.sodmidn.kielce.eu   

Zapraszamy

 

Lista uczniów,  których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione w
konkursie

RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU

zorganizowanym w ramach VIII ŚWIĘTOKRZYSKIEGO DNIA BEZPIECZNEGO
INTERNETU

Wyniki konkursu RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU

organizowanego w ramach VIII ŚWIĘTOKRZYSKIEGO DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU

Kategoria: szkoła podstawowa kl. 1-3

L.p.

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna

Szkoła

1.      

I

Michalina  Matachowska

Natalia Mazurkiewicz

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach

2.      

II

Natalia  Olesiak

Cezary Bielenda

Szkoła Podstawowa nr 31 
z Oddziałami Integracyjnymi w Kielcach

3.      

III

Jan Zieliński

Grażyna Kwiecień

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Staszowie

4.      

III

Bartosz Mróz

Anna Lechowicz

Szkoła Podstawowa  w Czostkowie

5.      

wyróżnienie

Michał Szymański

Anna Lechowicz

Szkoła Podstawowa w Czostkowie

6.      

wyróżnienie

Dominika  Napora

Anna Lechowicz

Szkoła Podstawowa  w Czostkowie

7.      

wyróżnienie

Natalia Chałupka

Anna Busz

Szkoła Podstawowa  nr 2
w Kielcach

8.      

wyróżnienie

Szymon Wydrych

Lidia Siwek

Szkoła Podstawowa 
w Mieczynie

9.      

wyróżnienie

Miłosz Skowron

Lidia Siwek

Szkoła Podstawowa 
w Mieczynie

10.  

wyróżnienie

Izabela Kiepas

Cezary Bielenda

Szkoła Podstawowa nr 31 
z Oddziałami Integracyjnymi
w Kielcach

11.  

wyróżnienie

Zofia Rzetecka

Jacek Ziółko

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Kielcach

12.  

wyróżnienie

Kacper Piotrowski

Jacek Ziółko

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Kielcach

 

Kategoria: szkoła podstawowa kl. 4-8

L.p.

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna

Szkoła

1.      

 

I

Oliwier Grzela

Nataniel Sitarz

Renata Bryś

 

Szkoła Podstawowa nr 7
w Skarżysku-Kamiennej

2.      

II

Wiktoria Łęcka

Kacper Turczyn

Małgorzata Lipniak

Zespół Przedszkolno-Szkolny
w Kluczewsku

3.      

II

Antoni Chudzicki 
Kornelia Kubicka

Ilona Chudzicka

Szkoła Podstawowa  nr 7

w Kielcach

4.      

III

Magdalena Wiśniewska

Ewa Krawczyk

Samorządowa Szkoła Podstawowa
w Wielgusie

5.      

III

Wiktoria Sokołowska

Aleksandra Stępień

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek  w Kielcach

6.      

wyróżnienie

Maria Niechciał
Karolina Spurek

Iwona Szyszkowska

Szkoła Podstawowa w Małogoszczu

7.      

wyróżnienie

Lena Dąbrowska

Maja Dąbrowska

Agnieszka Frejlich

Szkoła Podstawowa  nr 7

w Kielcach

8.      

wyróżnienie

Jakub Grób
Wiktor Magierowicz

Bogumiła Bors

Szkoła Podstawowa  nr 18

w Kielcach

9.      

wyróżnienie

Julia Błońska

Natalia Bąk

Wiesława Bąk

Szkoła Podstawowa  w Kłucku

10.  

wyróżnienie

Wiktoria Basiak

Wiesława Bąk

Szkoła Podstawowa  w Kłucku

11.  

wyróżnienie

Wiktor Zygan

Bożena Puchała – Leszczyńska

Samorządowa Szkoła Podstawowa
w Sędowicach

12.  

wyróżnienie

Krzysztof Kosela

Janusz  Bieniek

Szkoła Podstawowa  nr  34 w Kielcach

13.  

wyróżnienie

Igor Łysak

Ada  Dudek

Jolanta Dziedzic

Szkoła Podstawowa  nr  34 w Kielcach

14.  

wyróżnienie

Maria Chwastek

Elżbieta  Wołoszyn

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach

15.  

wyróżnienie

Mikołaj Maksymow

Tomasz Słuszniak

Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kielcach

 

Kategoria: szkoła ponadgimnazjalna i kl. III gimnazjum

L.p.

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna

Szkoła

1.      

I

Wojciech Ślusarczyk

Bartłomiej Kieliś

Marek Pułka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie

2.      

II

Dawid Swat

 

Arkadiusz Chrabąszcz

Zespół Szkół Ponadgimnazja
lnych nr 1 w Końskich

3.      

II

Daria Brzostkiewicz

Wiktoria Pluta

Marek Krawczyk

Samorządowa Szkoła Podstawowa 
w Wielgusie (kl. III gimnazjum)

4.      

III

Natalia Antonkiewicz 
Wiktoria Domańska

Krzysztof Hoyer

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim

5.      

III

Daria Tabisz

Agnieszka Łęcka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie

6.      

wyróżnienie

Anna  Uchrońska

Agnieszka Łęcka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie

7.      

wyróżnienie

Jarosław Mrós

Teresa Zasadni

Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu

8.      

wyróżnienie

Artur Krzysiek
Eryk Kowalczyk

Dorota Sokołowska

V Liceum Ogólnokształcące w Kielcach

9.      

wyróżnienie

Wiktoria Sambur

Krzysztof Czerwiński

I Liceum Ogólnokształcące

w Busku-Zdroju